«У Світлі Істини - Послання Ґраля»
Книга для всього світу
Ця книга звертається до кожної окремої людини, незалежно від її національної та релігійної належності. У ній розкриваються істинні взаємозв'язки між Богом, Його Творінням та людиною, даються ясні та чіткі відповіді на найважливіші питання людського буття.
Хто несе в собі тверде воління до доброго та намагається надати своїм думкам чистоти, той вже знайшов шлях до Найвищого! Тоді йому дістанеться все інше
Послання Ґраля пропонує провідну допомогу, тому що корінна зміна в духовній орієнтації, очікувана сьогодні багатьма, може настати лише на основі власного, незалежного мислення та перевірки, а також усвідомлення й переконаності, що з цього витікають.

Показаний у Посланні Ґраля життєвий шлях простий та ясний, і знаходиться осторонь від усякої містики:

«Хто несе в собі тверде воління до доброго та намагається надати своїм думкам чистоти, той вже знайшов шлях до Найвищого! Тоді йому дістанеться все інше».

Тверде воління до доброго та чистота думок безпосередньо пов'язані з наполегливою роботою над собою. Для того, щоб людина змогла знову пробудити в собі те, що справді відрізняє її, - людяність у найвищому сенсі цього слова.
Абд-ру-шин
автор книги "У Світлі Істини - Послання Ґраля"
Своїми творами автор Послання Ґраля пропонує кожному концепцію, яка допомагає дозріти до внутрішньо стійкої, сильної особистості. В його доповідях щодо основних питань буття людини - стосовно життя та смерті, долі та справедливості, Бога та Його Творіння - відкривається переконлива картина світу, яка завдяки цілісності та логічності дає міцну опору для знання. Про свою мету в 1936 році Абд-ру-шин сказав:

«Моя мета духовного роду!

Але я не несу нової релігії, не хочу засновувати ніякої нової церкви, а також і секти, однак з усією простотою даю ясну картину автоматичного діяння Творіння, що несе Волю Бога, з чого людина спроможна чітко усвідомити, які шляхи для неї добрі».

Згідно з цією основною ідеєю Абд-ру-шин хотів, щоб у центрі уваги стояло його Послання, але ніколи не хотів скеровувати погляд на свою особистість як на центральну точку вчення Граля. Культ особистості він відкидав. Ясно та виразно він закликав своїх читачів звертати увагу «на Слово, а не на того, хто приніс його».
Абд-ру-шин, автор книги
"У Світлі Істини - Послання Ґраля"
Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон
про видавництво
Видавництво "Світ Ґраля" працює в Одесі вже понад 20 років. Воно займається підготовкою до видання українською та російською мовами й розповсюдженням книг Фонду Послання Ґраля, розташованого в Штутгарті, в Німеччині. Всі, хто працює в нашому видавництві, у свій час познайомилися з цими книгами та на основі знання, поданого в них, змогли сформувати більш об'єктивний погляд на світ, який допомагає зорієнтуватися в бурхливих подіях сучасності, зрозуміти внутрішні (приховані) причини того, що відбувається як у всьому світі, так і в окремій країні, окремій родині та навіть з окремою людиною. З цього витікає й мета нашого видавництва - надати можливість також іншим людям зустрітися з об'єктивним знанням, що охоплює усі питання людського буття, знанням, що допомагає кожному знайти свій шлях у вирі подій та не потонути в ньому.

Залиште ваш номер телефону і ми передзвонимо
або ви можете зателефонувати самостійно
+38 (0482) 37-80-38
Ми на зв'язку:
65044, м.Одеса, а/с 24
Україна
Україна
+38 (0482) 37-80-38
+38 (067) 981-5656
+38 (095) 160-8067
+38 (063) 323-1398
Крим
+7 (978) 729-2501
Грузія
+995 (32) 242-0341
Made on
Tilda