автор книги "У Світлі Істини - Послання Ґраля"
Абд-ру-шин
Громадянське ім'я Абд-ру-шина, автора твору «У Світлі Істини», – Оскар Ернст Бернхардт. Він був німцем та народився 18 квітня 1875 року у Бішофсверді (біля Дрездена). Ім'я Абд-ру-шин, під яким він писав своє Послання Ґраля, за змістом означає «Слуга Світла».
У 1928 р. Оскар Ернст Бернхардт переселився в Австрію, де жив доти, доки націонал-соціалісти не експропріювали його володіння та не заборонили твір «У Світлі Істини». Його діяльності перешкоджали, і 6 грудня 1941 року Абд-ру-шин помер у Кіпсдорфі (саксонські Рудні гори), де змушений був провести свої останні роки життя під наглядом гестапо.

Дитинство, проведене Оскаром Ернстом Бернхардтом у Бішофсверді, було щасливим. Після шкільних років почалася комерційна освіта та навчання, яке він закінчив у Дрездені.

Як самостійний підприємець, а пізніше співвласник великої фірми з експорту та імпорту, Оскар Ернст Бернхардт багато подорожував. Його переживання та враження незабаром спонукали його відмовитися від професії комерсанта на користь письменницької діяльності, і врешті-решт він працював уже лише як письменник. Поряд з дорожніми нотатками, новелами та романами значного успіху він досяг насамперед як автор сценічних творів.

Після тривалого перебування у Нью-Йорку (1912-1913) він здійснив подорож з навчальною метою до Лондона. І там, після того як спалахнула Перша світова війна, сорокарічний Оскар Ернст Бернхардт з 1915 по 1919 роки знаходився в ув'язненні у британському таборі для інтернованих на острові Мен. Чотирирічне ув'язнення дало йому можливість співпережити внутрішні біди людей, які вже не знаходили виходу з хаосу розвалювання старого світового порядку. У нього пробудилося бажання допомогти в цьому знанням про вирішальні, всеосяжні взаємозв'язки.

Таким чином, з 1923 р. Оскар Ернст Бернхардт почав публікувати доповіді за вже згаданими серйозними питаннями життя під ім'ям Абд-ру-шин. При цьому це ім'я виражає не тільки те, що він усвідомив як своє завдання та чим він жив – бути Слугою Світла, але й замикає дугу від його першого, підготовчого життя за часи Мойсея до подавця Послання Ґраля. Вчення про повторювані втілення є центральною складовою твору «У Світлі Істини».

У 1928 році Абд-ру-шин оселився на Фомперберзі у Тіролі, поблизу Інсбрука, та завершив там своє Послання Ґраля. Коли у 1938-ому Австрія стала «німецькою», нацистський режим заборонив подальше розповсюдження його твору. Абд-ру-шин був заарештований, а його володіння на Фомперберзі експропрійоване.

Після шести місяців тяжкого перебування під арештом в Інсбруці йому довелося покинути окуповану Австрію. Врешті-решт він знайшов притулок у Кіпсдорфі, в саксонських Рудних горах. При цьому йому було заборонено відкрито займатися своєю діяльністю та приймати відвідувачів. Гестапо постійно стежило за Абд-ру-шином та контролювало його.

Роки заслання він використав для переробки Послання Ґраля в ту «Останню авторську редакцію», яку він визначив як видання, передбачене для розповсюдження. Але заслання та ізоляція мали свої наслідки: Абд-ру-шин помер 6 грудня 1941 року в Кіпсдорфі у віці всього лише 66 років.Абд-ру-шин, автор книги
"У Світлі Істини - Послання Ґраля"
Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон
Назад
про видавництво
Видавництво "Світ Ґраля" працює в Одесі вже понад 20 років. Воно займається підготовкою до видання українською та російською мовами й розповсюдженням книг Фонду Послання Ґраля, розташованого в Штутгарті, в Німеччині. Всі, хто працює в нашому видавництві, у свій час познайомилися з цими книгами та на основі знання, поданого в них, змогли сформувати більш об'єктивний погляд на світ, який допомагає зорієнтуватися в бурхливих подіях сучасності, зрозуміти внутрішні (приховані) причини того, що відбувається як у всьому світі, так і в окремій країні, окремій родині та навіть з окремою людиною. З цього витікає й мета нашого видавництва - надати можливість також іншим людям зустрітися з об'єктивним знанням, що охоплює усі питання людського буття, знанням, що допомагає кожному знайти свій шлях у вирі подій та не потонути в ньому.

Залиште ваш номер телефону і ми передзвонимо
або ви можете зателефонувати самостійно
+38 (0482) 37-80-38
Ми на зв'язку:
65044, м.Одеса, а/с 24
Україна
Україна
+38 (0482) 37-80-38
+38 (067) 981-5656
+38 (095) 160-8067
+38 (063) 323-1398
Крим
+7 (978) 729-2501
Грузія
+995 (32) 242-0341
Made on
Tilda